На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

Однією з найбільш розповсюджених груп теплокровних тварин є птахи. Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці. Птахи – це голоси наших лісів, полів, гір та пустель. Їхні пісні на Землі звучать цілий рік, вдень і вночі. Птахи – діти повітря, підкорювачі повітряного океану. Вони можуть піднятися вище гір і хмар, перелетіти пустелю, море, океан. Птахи – діти веселки. Пір’я їх переливається всіма кольорами веселки. Птахи – частина природи, без них її краса була б неповною. Восени майже дві третини пташиного населення відлітає у теплі краї і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуються від холоду і голоду. У наших краях чимало зимуючих птахів: горобці, синички, дятли снігурі, шишкарі, якігорнуться взимку до людських помешкань в очікуванні нашої допомоги. Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, що залишилися зимувати у наших краях. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги. І якщо нині ми не допоможемо їм, то хто допомагатиме нам весною й влітку у боротьбі зі шкідниками. Отож завдання кожного з нас - допомогти виживанню пернатих.
Учні шкіл Вижницького району кожного року є справжніми друзями природи, допомагають пережити холодну пору зимуючим птахам. Справжнім подарунком від школярів для пернатих друзів стали зроблені різноманітні годівнички. Адже підгодовування сприяє збереженню чисельності видів, і крім того, дає можливість спостерігати за ними. Найголовніше, щоб у годівничці завжди був корм, і щоб ви не насипали в годівничку, не забувайте, що вони до вечора опустіють, тому зранку не забудьте принести корму знову.
Запам’ятайте народну мудрість: «Підгодовуй птахів взимку, вони віддячать тобі влітку». Давайте допоможемо їм, підтримаємо їх!

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA