На головну сторінкуКарта сайтуЗворотній зв`язокДодати в обране
 
Головна сторінка
Про нас
Наш керівник
Структура управління
Громадська приймальня
Місце розташування, природні умови
Геологічна будова і тектоніка
Рельєф
Клімат
Метеорологічні показники
Гідрологія
Грунтовий покрив
Рослинний світ
Тваринний світ
Основні види діяльності, завдання
Охорона екосистем
Наукова діяльність
Рекреація (Туризм)
Екологічна освіта і виховання
Плани роботи відділів
Послуги
Еколого-просвітницький центр
Музей природи в с. Зеленів
Екологічні стежки та еколого-туристичні маршрути
Реалізація посадкового матеріалу
Новини, оголошення, інформація
Статті, збірники, газети
Таксаційний опис та плани лісонасаджень
Інформація щодо природокористування
Відеотека
Фотогалерея
Зима
Весна
Літо
Осінь
Друкована продукція
Наше видавництво
Про НПП в Україні та світі
Співробітництво
Міжнародне
Співпраця з громадськістю
Річні плани закупівель
Інформація про конкурсні торги
Контактна інформація
« назад до переліку

 

Однією з найбільш розповсюджених груп теплокровних тварин є птахи. Їх можна побачити і почути скрізь: у парках, скверах, лісах, на полях, біля водойм, у містах і селах або просто на вулиці. Птахи – це голоси наших лісів, полів, гір та пустель. Їхні пісні на Землі звучать цілий рік, вдень і вночі. Птахи – діти повітря, підкорювачі повітряного океану. Вони можуть піднятися вище гір і хмар, перелетіти пустелю, море, океан. Птахи – діти веселки. Пір’я їх переливається всіма кольорами веселки. Птахи – частина природи, без них її краса була б неповною. Восени майже дві третини пташиного населення відлітає у теплі краї і тільки справжні пернаті зимівники гніздяться поблизу людського житла, рятуються від холоду і голоду. У наших краях чимало зимуючих птахів: горобці, синички, дятли снігурі, шишкарі, якігорнуться взимку до людських помешкань в очікуванні нашої допомоги. Зима – найскладніший період у житті птахів. Не так холод, як голод дуже дошкуляє тим, що залишилися зимувати у наших краях. Тож саме вони потребують найбільшої допомоги. І якщо нині ми не допоможемо їм, то хто допомагатиме нам весною й влітку у боротьбі зі шкідниками. Отож завдання кожного з нас - допомогти виживанню пернатих.
Учні шкіл Вижницького району кожного року є справжніми друзями природи, допомагають пережити холодну пору зимуючим птахам. Справжнім подарунком від школярів для пернатих друзів стали зроблені різноманітні годівнички. Адже підгодовування сприяє збереженню чисельності видів, і крім того, дає можливість спостерігати за ними. Найголовніше, щоб у годівничці завжди був корм, і щоб ви не насипали в годівничку, не забувайте, що вони до вечора опустіють, тому зранку не забудьте принести корму знову.
Запам’ятайте народну мудрість: «Підгодовуй птахів взимку, вони віддячать тобі влітку». Давайте допоможемо їм, підтримаємо їх!

  

Copyright © 2008-2019,

Національний природний парк «Вижницький»,
всі права на зміст та зображення захищені
Лічильник BEST.cv.uaРозробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA